Geoblog.pl    zioler    Podróże    Indonezja    Pierwsza meta

Pierwsza meta

Indonezja
Indonezja, denpasar
Przejechano 12003 km

Spytałem w kilku biurach przy Poppies i Legian o bilety na samolot do Labuan Bajo ale coś mi się ceny wydały podejrzane i to że niby już ostatnie miejscówki no i pojechaliśmy zobaczyć Uluwatu,stargowaliśmy z 35na 22k za taksę-są tu mocno rozpuszczeni przez turystyczną stonkę ale w sumie był kawałek i koleś czekał ile nam tam zejdzie. Sama świątynia dość banalna ale fantastycznie położona na samym końcu wystającego nad klifem cypla. wejście 20k dorosły,10k dzieć, można zobaczyć kecak dance za 70k ale podobno badziewny, więc poczekamy na Ubud. Małpy złodzieje gdzieś się zakamuflowały ale już po chwili jedna chciała Madzi ukraść sandała, na szczęście był za dobrze przydrutowany i udało się przegonić bezczelnego zwierza. Ania widziała jak znienacka na otwartej przestrzeni małpiszon wskoczył kolesiowi na głowę, zabrał okulary (bynajmniej nie p-słoneczne) i pogonił na drzewo. Dał się przekupić bananem przez obsługę ale okulary zmieniły troszkę kształt i geometrię i facet siedział na murku zmartwiony jak toto teraz zadać na głowę. Po powrocie wstąpiłem do biura Perama na Legian a tu niespodzianka-są bilety na za tydzień do Labuan za 1110k od głowy! Ale w innych biurach to nie była jednak sciema bo rzeczywiście bilety w sezonie rozchodzą sie jak bułki a cena rośnie z minuty na minutę. może Perama miała jakąś pulę swoich biletów? Także proponuję jednak próbować rezerwować przez neta z wyprzedzeniem.

Pałys
Pałys - 2013-07-29 22:54
Cześć. Fajnie że jesteście cali i zdrowi. Ania pyta jaką macie temperaturę, bo w Polsce żar tropików, jest kurna ponad 30stopni w cieniu. Rybki trzymają się dzielnie choć też mają z 30stopni, Ania chciała im wrzucić kosteczki lodu. Julitka dzielnie je dokarmia. Numer z małpą niezły - nawet się uśmiałem, mogła sobie założyć, byłoby ciekawie, choć koleś biedny. Powodzenia w dalszej podróży. Nerka

szef
szef - 2013-07-30 11:23
wszystko wszystkim ale nie zapominaj że układam dyżury i we wrześniu możesz sobie wybrać weekend ;)

zioler
zioler - 2013-07-31 18:18
jaki wrzesień jakie dyżury ale o co chodzi?

zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 29 wpisów29 27 komentarzy27 84 zdjęcia84 0 plików multimedialnych0

27.07.2013 - 22.08.2013